|
sliby chyby a tak dál...
|
|
díky sněhu...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Objevená v šuplíku, asi bude staršího data.
|
|
psáno 6.5.2014, některé rýmy mi vůbec nesedí, třeba to někdy překopu...
|
|
|
|
báseň pro dva ženské hlasy...
|
|
|
|
Jedna z novějších písní v daktylu s využitím vnitřních rýmů.
|
|
stará věc, nové rány, tzv. REALITY STING ! no radši bych se zeptala, CO jsem vlastně čekala? (výkřik, chci křičet...na něho!)
|
|
Ach, ty podzimní zimo, nejsi špatná inspirace.
|
|
|
|
|
|
Pochopte to, prosím.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
jednou uklouznu na slupce od banánu [18], Kristen [16], Kettina [15], Sabatu322 [11], sarka [9], AJA [2], zamyšlená [1]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o mannaz :Autorka s duchaplnou prózou i poezií, člověk si ji prostě musí zamilovat. Jsem ráda, že čte mé básně i mé povídky a vděčím jí především za pokračování ve Vlkodlačí hrozbě, kterou čte i příjemně komentuje. Těším se, až si od tebe zase něco přečtu! :)

