podobná díla k Transplantace


Jen jsem si dala na vlasy místo šamponu sprchový gel. A nebyla jsem opilá, ale zamyšlená. Tohle z toho vzniklo. Tak snad mi to někdo uvěří :D
přidáno 08.02.2015
hodnoceno 27
čteno 1721(22)
posláno 0
Zjistil jsem jednoho ne moc krásného dne,že mám asi 15kg a možná i víc nadváhu,hlavně břicho..Není to opravdu nic pěkného a fyzicky taky dost problém...hm.
přidáno 22.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1312(21)
posláno 0
:-) Omlouvám se všem Hankám,pokud by se jich tato říkanka nějak dotkla..
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 22
čteno 2150(22)
posláno 0
Vraťa-můj kamarád a velký humorista,jak jsem už říkal,mě jednou požádal ať mu napíšu veršovanou žádost na Obecní úřad,aby mu zrušili poplatek za jeho psa.Tedy fenku Dorinku. Tak jsem mu to sesmolil takto-a on to tam poslal.:-)
přidáno 08.08.2012
hodnoceno 15
čteno 1588(15)
posláno 0
Jednou jsem dal své kamarádcek narozeninám takový ozdobný hrnek a takové přání..
přidáno 31.08.2012
hodnoceno 12
čteno 2631(22)
posláno 0
...
přidáno 14.08.2014
hodnoceno 8
čteno 1680(19)
posláno 0
Ehm..
přidáno 19.01.2013
hodnoceno 13
čteno 1839(21)
posláno 0
:-)
přidáno 12.08.2012
hodnoceno 16
čteno 1605(16)
posláno 0
Dám sem tři zveršované monology-monolog ateisty,monolog věřícího,a monolog-závěrečný-humoristy,tedy můj,ale to je spíš komentář..:-)Ty první dva,jsou jen takový postřeh z náboženských i ateistických internetových diskusí a reakcí na tu druhou stranu.Takže -taron-ne můj výmysl,jen můj komentář k dění,jak se mi píše nejlíp..Ve verších..:- )
přidáno 01.02.2013
hodnoceno 15
čteno 1465(12)
posláno 0
:-)
přidáno 29.07.2012
hodnoceno 12
čteno 1683(15)
posláno 0
Toto se jednou stalo když můj synek-teď už osmnáctiletý-měl asi dva-tři roky,dětské spontánní výšplechty jsou často originální.. Toto je poslední říkanka na humornou notu-mám jich ještě dost,ale myslím že měně je někdy více,tak snad někdy později..:-)
přidáno 13.08.2012
hodnoceno 9
čteno 1673(9)
posláno 0
To je dnes..? :-)
přidáno 13.07.2012
hodnoceno 11
čteno 1340(19)
posláno 0
Taková ptákovina...ta zpráva je z novin, říkanka ode mě..:-)
přidáno 01.06.2013
hodnoceno 4
čteno 1478(10)
posláno 0
Velká smůla.
přidáno 17.04.2020
hodnoceno 17
čteno 1108(13)
posláno 0
: Naši spolubydlící.
přidáno 10.07.2016
hodnoceno 9
čteno 1426(14)
posláno 0
Lovestory z pravěku lidstva..Už byla bludička Julie,myslím žížala Julie,a teď bude i spermie Julie.
přidáno 08.12.2012
hodnoceno 12
čteno 1473(26)
posláno 0
Pro všechny zdejší čarodějnice, čarodějky a vědmy.
přidáno 30.04.2015
hodnoceno 8
čteno 1631(19)
posláno 0
Vrána prý nosí děvčata a čáp kluky.
přidáno 13.04.2017
hodnoceno 7
čteno 1322(10)
posláno 0
To není o mě..:-) Ale Dva a půl chlapa mám rád,to sleduju pravidelně..
přidáno 18.01.2013
hodnoceno 10
čteno 1838(15)
posláno 0
1|2|3|4|5
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :
Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming