|
(báseň napsaná na den přesně před 13 lety... nějak se nám to počasí proměnilo, co...)
|
|
(dětem v nás, které se už nemůžou dočkat jara)
|
|
Jen takové jarní rýmování, jak se koukám kolem a nadšením se rozpouštím :D
|
|
Už i já jsem se nechala okouzlit atmosférou podzimu. :)
|
|
Vzpomínka na včerejší přísliby jara - aneb "venkovani ve městě :-D "
|
|
|
|
|
|
taková... asi trochu zmatená
|
|
Zima se nevzdává.
|
|
Jak ho vidím já.
|
|
sice je jarní, ale vždyť ono přijde
|
|
Pozor na čerta.
|
|
Letos opravdu nemá důvod k radosti.
|
|
Zapojuji se do dnešní sněhové nadílky - básnické. Ještě to tak není, ještě je u nás šedivo, ale moc bych už to takhle chtěla.
|
|
|
|
.. už ho cítím ve vzduchu
|
|
tak jsem se nechal vyhecovat k básni
|
|
|
|
Přidávám několik zimních miniaturek na způsob senrjú, ale nevím, jak by se Japoncům mé dílo líbilo. Naštěstí tady snad žádného Japonce nemáme.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jeanie [18], se3slzu [17], Max the Fallen [16], Milly [15], Tajemnáosoba [13], Dadi [13], elis 77 [6], Gustava [2], Honzík [2], Přemek [1]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Psavec :Umí-li někdo spojit báseň a vtip, pak je to právě Psavec! U jeho básní ze vždy dobře zasměju a za to mu moc děkuju.-)

