Tahle část Vlkodlačí hrozby se pro mě stala neskutečným oříškem a nevyřešitelným rébusem. Tak doufám, že jsem se s tím nakonec poprala aspoň trošku dobře.
přidáno 07.10.2013
hodnoceno 6
čteno 1202(10)
posláno 0
Siena a elfští bohové? Mimochodem, těšte se na konec celého románu, dostala jsem brilantní nápad, jak vše zakončit!
přidáno 09.10.2013
hodnoceno 4
čteno 1055(8)
posláno 0
První opravdu zákeřná lest, se kterou jsem se při Dračím doupěti setkala. Doufám, že tam nebude působit příliš nepatřičně, snažila jsem se to tam začlenit jako jakoukoli jinou scénu :)
přidáno 21.08.2013
hodnoceno 5
čteno 1176(12)
posláno 0
"Zemřeme..." zašeptala jsem a ohlédla se na kotouč slunce. Neviděla jsem ho několik století. Nosil život, ale ne pro mne. Pro mě teď znamenal smrt...
přidáno 23.08.2013
hodnoceno 4
čteno 1026(8)
posláno 0
Tenhle díl je speciálně věnovaný Mannaz, za to, jak mi pomáhá tím, jak hltá další a další díly Vlkodlačí hrozby. Proto zatím ještě daruji Nisovi život a tahle kapitolka bude věnována především jeho proměně. :) Ještě jednou díky :))
přidáno 25.08.2013
hodnoceno 7
čteno 1192(9)
posláno 0
Sice jsem to psala asi před půl rokem ve škole (v mediálce, když jsi chyběla, Snářko :D), ale už jsem dlouho nic nepřidala a s Radioactive se to vleče... No další příběh na dost okoukané téma, ale snad se bude líbit :D
přidáno 08.09.2013
hodnoceno 4
čteno 1322(12)
posláno 0
Musela jsem vložit jen takhle krátký kousek, víc mi toho vložit nešlo. Přiznám se, že jsem to nevymýšlela sama, spoluautorem je Tadeáš Suchý. :)
přidáno 19.08.2013
hodnoceno 5
čteno 1190(14)
posláno 0
Předchozím dílem jsem si další psaní trošku zkomplikovala, ale rozhodla jsem se pro třetí možnost pokračování. Tak snad jsem vybrala dobře. (Pro zajímavost: první možnost byla nechat ji mrtvou a ta druhá, že by to byl jen sen.)
přidáno 24.11.2013
hodnoceno 4
čteno 1094(8)
posláno 0
Uf, konečně jsem to dopsala, pořádně jsem se u toho zapotila, tak doufám, že to bude stát za to.
přidáno 21.09.2013
hodnoceno 4
čteno 1057(4)
posláno 0
Dost klišé, co se tohoto sci-fi žánru týče, ani jsem to nepsala teď, ale asi před půl rokem. :D Ale bylo by docela fajn pokračovat, kapitoly jsou krátké, tak doufám, že se nebudete nudit...
přidáno 07.10.2013
hodnoceno 2
čteno 1284(9)
posláno 0
Moc vás to tu nečte, ale snad bude mít aspoň Meluzína radost :-) Navazuji na "To jméno nikdy neříkej".
přidáno 26.12.2013
hodnoceno 2
čteno 1470(9)
posláno 0
Po dlouhé době se zase vracím k jednomu rozepsanému dílku. :)
přidáno 11.09.2013
hodnoceno 2
čteno 1182(7)
posláno 0
Spíš takový dodatek za 4. kapitolu, kterou jsem rozdělila kvůli délce :D
přidáno 21.08.2013
hodnoceno 2
čteno 1183(5)
posláno 0
1|2
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming