podobná díla k Užitečný i po smrti


Jen pár slov o krásách na Moravě, a pár náhodných asociací k tomu... A básnička je na světě. :-)
přidáno 08.03.2016
hodnoceno 29
čteno 1485(20)
posláno 0
Je večer, pozdní čas, ku spánku již láká měsíčku hlas... Hlas, který nenávidím nejen k večeru...
přidáno 27.11.2008
hodnoceno 11
čteno 1890(24)
posláno 0
Jen jsem si dala na vlasy místo šamponu sprchový gel. A nebyla jsem opilá, ale zamyšlená. Tohle z toho vzniklo. Tak snad mi to někdo uvěří :D
přidáno 08.02.2015
hodnoceno 27
čteno 1721(22)
posláno 0
... básnické slovní rébusy trochu jinak. :-)
přidáno 01.07.2018
hodnoceno 10
čteno 1435(14)
posláno 0
... dnes nějakou veselejší ...
přidáno 28.03.2008
hodnoceno 14
čteno 5302(44)
posláno 0
Je jaro a vše se probouzí k životu. Co s tím? :-)))
přidáno 20.04.2018
hodnoceno 8
čteno 1128(10)
posláno 0
Ty mi stojíš za všecko, čím jsem kdysi žil, když jsem kašlal na všecko, co teklo, jsem pil!
přidáno 03.03.2008
hodnoceno 23
čteno 2666(38)
posláno 0
Dámy pochopí...:o))
přidáno 30.09.2007
hodnoceno 15
čteno 2531(35)
posláno 0
..pro manuálně méně zručné:-D Přeju krásný den:-D
přidáno 07.03.2008
hodnoceno 6
čteno 2069(13)
posláno 0
Něco o morálně flexibilních mužích (a pozdrav Tomu Cortésovi, že inspiroval svou písní o morálně pružných ženách :-)) )
přidáno 04.02.2016
hodnoceno 12
čteno 1267(19)
posláno 0
To zas byl match
přidáno 27.11.2007
hodnoceno 9
čteno 1993(29)
posláno 0
Dneska jsem si malinko pohrála se slovíčky a složila kratičkou haiku:-) /anglicky + slovní zásoba/
přidáno 19.12.2007
hodnoceno 4
čteno 3387(19)
posláno 0
..další učitelský sonet.. raději beze jména aneb jak mi přeskočilo ;-)
přidáno 06.06.2008
hodnoceno 10
čteno 2584(18)
posláno 0
... když jsem malovala byt ...
přidáno 14.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2153(18)
posláno 0
Možná jsem ještě mladej a nevím, co je v životě důležitější. Třeba dospěju do let, kdy budu s Matuškou bezvýhradně souhlasit... =)
přidáno 16.10.2007
hodnoceno 4
čteno 2026(26)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 29.05.2008
hodnoceno 5
čteno 2002(22)
posláno 0
Helenka Vondráčková zpíval kdysi velký hit: písničku "Chytila jsem na pasece motýlka!" Dáda Patrasová pak na stejnou melodii zpívala: "Chytila jsem na pasece žížalu!" A já, vida příšernou říkánku o klíštěti u reklamy na očkování, jsem složil tohle...
přidáno 14.10.2008
hodnoceno 12
čteno 1997(27)
posláno 0
Před časem jsem Cimrmanům napsala veršovánku ke čtyřicátinám...samozřejmě v "absolutních rýmech", jak jinak :o))
přidáno 22.11.2007
hodnoceno 8
čteno 2035(21)
posláno 0
Tak tohle vzniklo náhodou pro mého neoblíbeného učitele matematiky z příliš velké nudy a hněvu k němu.. :-) Nečekejte nic kvalitního, jen doufám, že vás aspoň trochu pobaví..;-) (Sonet- dvě čtyřverší, dvě trojverší)POZOR: psáno s NADsázkou :-)
přidáno 03.06.2008
hodnoceno 6
čteno 1554(15)
posláno 0
(Aneb srandička - zrcátko do hlubin študákovy duše. Neberte nijak vážně.)
přidáno 05.11.2008
hodnoceno 9
čteno 2129(25)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming