výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
přidáno 14.10.2014
hodnoceno 15
čteno 1344(24)
posláno 0
tuto píseň jsem složil v září 2007
přidáno 08.01.2012
hodnoceno 7
čteno 1659(15)
posláno 0
přidáno 01.01.2012
hodnoceno 10
čteno 1570(14)
posláno 0
Dlouho jsem čekala na chvíli, kdy něco budu editovat . Mé první dílo za tento rok . [dont destroy my happiness] Přeji příjemnou zábavu při přečtení pár slov .
přidáno 29.01.2012
hodnoceno 7
čteno 1170(8)
posláno 0
Zoufalá báseň. Věnovano té, která ví, že je to o ní.
přidáno 07.03.2012
hodnoceno 6
čteno 1453(16)
posláno 0
Oj oj, přemejšlejte psanci, není to o samotě jak se na první pohled může zdát, oj oj!
přidáno 13.03.2012
hodnoceno 4
čteno 1309(13)
posláno 0
Když vám škola pije krev a vůbec se to nelepší.
přidáno 02.11.2011
hodnoceno 4
čteno 1309(12)
posláno 0
kdyby vám to něco připomínalo tak je to dost možné
přidáno 05.06.2012
hodnoceno 7
čteno 1316(11)
posláno 0
Moje první dílo...snad se bude líbit...ale není to něhak extra upravené. Děkuji za komentáře
přidáno 01.01.2012
hodnoceno 14
čteno 1902(17)
posláno 0
přidáno 14.06.2012
hodnoceno 11
čteno 1618(15)
posláno 0
Nehledejte Angela.
přidáno 14.11.2012
hodnoceno 6
čteno 1539(12)
posláno 0
přidáno 07.07.2013
hodnoceno 5
čteno 1347(11)
posláno 0
přidáno 27.06.2012
hodnoceno 6
čteno 2025(7)
posláno 0
1|2|3

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming