|
výkřik za druhé? Za sebe? Vím já? Za nás všechny!
|
|
tuto píseň jsem složil v září 2007
|
|
|
|
Dlouho jsem čekala na chvíli, kdy něco budu editovat .
Mé první dílo za tento rok .
[dont destroy my happiness]
Přeji příjemnou zábavu při přečtení pár slov .
|
|
Zoufalá báseň. Věnovano té, která ví, že je to o ní.
|
|
Oj oj, přemejšlejte psanci, není to o samotě jak se na první pohled může zdát, oj oj!
|
|
|
|
|
|
Když vám škola pije krev a vůbec se to nelepší.
|
|
|
|
kdyby vám to něco připomínalo tak je to dost možné
|
|
|
|
|
|
Moje první dílo...snad se bude líbit...ale není to něhak extra upravené. Děkuji za komentáře
|
|
|
|
|
|
|
|
Nehledejte Angela.
|
|
|
|
|

