patří do sbírky "amante sin cuerpo" jen částečně ... 06.06.2011
přidáno 27.03.2012
hodnoceno 3
čteno 1411(8)
posláno 0
střípky požehnané radosti
děkuji Ti za splněné,
i za ty zatím nesplněné sny

tolik krásy - jen tak tak - jsem snesla
vibrace, něha, záblesky světla

na vlnách touhy pluli jsme -
já radostí kvetla

co na tom, že neznám tvoje dlaně
bylo to tak

dlouze

nabíjecí

nečekané


(co na tom,
že pak až do dvou
nemohla jsem
vůbec usnout)

;-)

- - -

bože můj
až půjde na svět
malý bůh,

dej ať koktejlem
podobně zářivých pocitů
projde lehce skrze
mě a hruď

tak se staň a buď

...

a pak jednou za x let
nech v nádhernou duhu
květ vibrací rozletět ..
přidáno 30.03.2012 - 21:56
souhlas s D_P. smajlik to kazi. nebyl by problem opsat smysle smajlika veršem/slokou navic, a vypadalo by to lepe.
přidáno 29.03.2012 - 22:31
D_P
Smailiky v basnuch nemam rad - zkazilo mi to vjem z celku
přidáno 28.03.2012 - 21:42
a pak jednou za x let
nech v nádhernou duhu
květ vibrací rozletět ..

tak toto se mi líbí.....

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
střípky požehnané radosti : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : byla jsem ...
Předchozí dílo autora : a přece tak plné něhy

» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
journeyman řekl o Severka :
Severku sice neznám osobně, viděl jsem ji na přibližně přesně jediné fotce (s prostějankem). Jedinej kontak, co spolu máme, je ten, že ji čtu. A stojí to sakra za to. Nejkvalitnější široko daleko. (Ano, toto je reklama!)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming