|
|
|
Jedna starší předpsanecká
|
|
|
|
|
|
v rybníce v únoru aneb jak by to dopadlo, kdybych do toho šel já
|
|
Já z města, můj muž ze samoty, jak já to tam miluju
|
|
Vzpomínky na toulky, podél krásné řeky v krásném údoli, našem údolí.
|
|
|
|
..optimismus za těchto dní
|
|
..ano, s přítelem jsme podnikli krásnou túru! Chci se podělit o zážitky, emoce, dojmy...jak říká s oblibou ,,zážitky nemají takovou hodnotu, jako když je s někým můžeš sdílet,, :) já sdílím :)
|
|
|
|
Tak je tu jaro, pomaličku se začínají probouzet kytičky, bzučet hmyz, zelenat tráva a ranní rosa přestává studit...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o caecusarchangelos :Fajn holčina. Píše zajímavé povídky.

