|
... dúfam...
prosím komentáre najmä čo sa týka techniky...
|
|
...
|
|
Dvě haiku coby reakce na počasí.
|
|
|
|
Po dlouhé době jsem zase něco napsala v rámci úkolu ve škole. Des - aspoň doufám - potěším milovníky haiku:o)))
|
|
Ani neviem, ako dlho som tu nebol... nemal som tvorivú náladu a tak... no dnes sa mi dáko zachcelo písať, trochu inak než som zvykol. Haiku som predtým moc nepísal, ale nedávno sa mi dostalo do ruky Hahaiku od Jána Štrassera. Asi mám novú obľúbenú formu.
|
|
|
|
|
|
|
|
Při pohledu na stromy a nebe - dvě malé ...
|
|
HAIKU
|
|
Moje prvotina - tak mě neukamenujte ;).
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)

