|
|
|
Takovej... Trošku náhled do Náčelníkovi hlavy.
|
|
Dáááááááááádááááááááááá!!!! O:OKKSA NHNů}sdhm. , )´jz÷wčz h - Děkuji.
|
|
jedna z deniku. libi se mi... je mi blizka, je moje, citim to, co jsem citila kdysi... chmmm:)
|
|
Jak jsem slíbil, zde je první část detektivky.
|
|
Trochu delší 3. díl. Ale snad přijde k chuti!
|
|
|
|
4. díl
|
|
Mno...
|
|
6. díl :)
|
|
Před grand finalem vás chci ještě trochu napnout :P 9. díl.
|
|
Grand Finale - 10. díl
|
|
Taková menší ko-existence dvou samostatných miniatur.
|
|
|
|
Teď vám sem pár dní budu dávat takovouhle básničku, akorát vždycky jinak... zejtra hajku nebo sonet... ještě se nemůžu rozhodnout :P :D
|
|
|
|
Je to trošku rapovka :)
|
|
Haiku verze
|
|
experimentální poezie všedního dne
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)

