|
technicky opět nedokonalé,snad aspoň obsah bude lepší ;-)
|
|
|
|
debil a kretén a tak...aneb další výlev...aneb ať si trhne...! ;)
|
|
Dá se láska utopit ve sklence s vínem? Jestli ano, proč se mi to nedaří???
|
|
pokusila jsem se napsat něco děsně francouzskýho a "stylovýho"...žel bohu se v tom najde kapka pravdy...psala jsem to v naprosto zoufalý náladě a šílený touze...
|
|
|
|
No...některé věci nemá člověk šanci pochopit,ani prý nemusí...nemá cenu to rozmazávat na víc než čtyři sloky,či paútvary...dobře že je pryč!
|
|
|
|
další ze zoufalejch výkřiků Popelky, co si hraje na strašně statečnou a hrdou...
|
|
|
|
|
|
neni to úžasná báseň..ale tak se občas cítím..tak to je..líp to vyjádřit neumím..
|
|
Tak mě někdy přepadne smutek a tohle je výsledek:-)
|
|
moje pocitovka a tak trochu pravda...
|
|
Asi to nemá vyšší uměleckou hodnotu...jenže je to realita
|
|
a přímočaře
|
|
K takovým věcem se nic nedodává... ;)
|
|
Chvilková depilace mozku ;) - jen experiment, ani se mi to nelíbí.
|
|
|
|
Původně text písně...uvítám jakoukoliv kritiku :)
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
mannaz řekla o Severak :Autor, který má co říct a umí to. Pro mne určitě inspirativní.

