|
|
|
Před několika lety jsem musel odejít, nešlo zůstat s někým, kdo každou diskuzi začínal slůvkem já. Odcházelo se tak těžko, protože tam byla i jedna malá cácorka, která mi přirostla k srdci. I po těch létech ji tam mám, i když to už dnes bude slečna.
|
|
|
|
..já vím já vím....ale poznáte sami, že to do této kategorie patří...fakt jo...pokud mě necháte pokračovat...je to na vás...:-))))
|
|
Exhibuju se smutkem.
She´s gone.
Občas se potkáme a řekneme si pár vět nicneříkajích ostatním, leč vše vystihnujících.
Je to rozlučková, proto nečekejte megadílo :-D
Kamarádství končí ( i po 16 letech), vyhnívá to, proto se opakuju.
šmitec
|
|
S kůží na trh... Ta básnička je hodně špatná... Brak z tvůrčí krize... Ae tak co... Je to psaný srdcem...:) Potřebuju prostě jenom podpořit...
|
|
První ze vzpomínkových haiku...
|
|
Tam s tebou! Do créme de la créme! Tam patříš, jsi můj klenot a nejlepší báseň!
|
|
Nejnovější píseň.
https://soundcloud.com/tomcortes/tom-cortes-triadvacet
|
|
|
|
prostě jsem to potřebovala napsat...
|
|
Včera večer se mi nějak jako člověk nechtělo spát, tak jsem popadla bloček, přisponkovala mini baterku a psala v posteli.
Začala jsem psát na začátek jednu věc, kterou jsem měla dodělat, a při ní mě napadla ta skvělá idea na pár poetických řádků.
Dopsala jsem hlavní práci a vrhla se na realizaci osvícené myšlenky.
Sama jsem nevěděla, jak budu psát či tak, jelikož už několik týdnů jsem nedopsala ani jednu báseň, která zůstala v jiném notesu rozepsaná jako všechny díla, vzpomínky v paměti.
Kreslila jsem písmenka po písmenku v mém typickém stylu psaní, gumovala, při deletování těch vybledlých slov jsem se náhle cítila zvláštním způsobem tak šťastně, euforicky. Téměř jsem zapoměla na všechen smutek, pesimismus a nostalgii kolem mě.
Válela jsem se v posteli od žmolků vygumovaných barevných slov, dělala jsem to, co vždy zaměstnalo moje smysly a mohla jen tvořit a nepřemýšlet. Dosud, když jsem psala, nikdy jsem necítila takovej pocit. Bylo to krásné. Najít dokonalost takhle náhle.
Snad nebyla anotace moc dlouhá, předem se kdyžtak omlouvám,
pěkné počtení mé hříčky slov :)
|
|
tuto píseň jsem složil v září 2007
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dott řekla o štiler :Zvíře. Nechutnej, neotesanej, pologramotnej, nemuzikální, chlípnej, tupej, kosmickej vágus. Ale mám tě ráda!

