přidáno 11.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1644(16)
posláno 0
Ve vitríně
skleněné
-bez vzduchu-

bez lásky
jen s přátelstvím
-bez sebe-

a hlavně bez tebe...

a se vším
-možným-
v hlavě

tak tam sedím
-kolena otlačený-
s křídly
bezmocně složenými

s bezmeznou nadějí
-co se nechce vzdát-

tak tu zůstaň stát

vždyť

to hloupé slovo
-čekání-
zase nechce odejít...
přidáno 16.12.2007 - 19:51
Připomíná mi jednu moji kamarádku...myslím stylem psaní... Děkuju, že jsem si na ni mohla zase po dlouhé době díky tobě vzpomenout... ;)
colorka
přidáno 11.12.2007 - 17:03
tak pro příště...?
přidáno 11.12.2007 - 16:13
hmm...kdybys měla jinou anotaci /nebo prázdnou/, tak to okomentuji ;) ;) ;) /hele, právě sem vložil komentář :)/

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
zase nechce odejít... : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Daj se oči milovat?
Předchozí dílo autora : Vítr

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Jsoucno řekl o timelady :
Pokud jste si někdy mysleli, že jste nešikové, asi jste nikdy nepotkali timelady. Šarmantní dívka milující hodnoty již neexistujících směrů, víno a Hraběte. A možná i trochu mě.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming