|
trocha ironie: kategorie: "básně/vlastenecké"
včera se mě přátele ptali, zda-li jsem hrdý na to, že jsem čech, ani sám nevím, možná z části na přírodu
|
|
Všem vám, milí poetové, přeji hezké velikonoce - co nejvíce na sluníčku a s úsměvem........:-)
** A toto je malá náladová pidiaturka na velikonoční téma....
|
|
Všem přátelům přeji veselé Velikonoce
|
|
Ukončete prosím nástup a výstup, dveře se zavírají.
|
|
.........................
|
|
poprvy o nem pisu ve 3 osobe. a ne v druhy.
|
|
...aneb potichu s probubláváním těla do noci...
|
|
19:00 až 21:00 (1.dubna 2009)
|
|
Pro ty nejdražší.
|
|
náladovka pidiaturka
................popravdě, nevím, komu to je...:-)
|
|
Když ztratíš to co jsi miloval.
|
|
Dnes jsem si koupila nádherné petrklíče v květináči a asi kontrast jejich svěží krásy a počasí venku ve mě vyvolalo následující veršovanou úvahu.:-)
|
|
|
|
s úsměvem i vážně.....:-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
(ne)známá_firma [17], Hugo Zhor [15], Ronielin [15], boruvka [13], ivča [12], panarakain [12], Nicol [11]» řekli o sobě
rry řekla o mr Scraper :Úplně moc skvělej kluk:) a taky úžasnej básník:) Jeho básničky prostě mají duši a tak to má být, ne?;)

