![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Ač dlouhé, mě se líbí. Sice jsem se sebou místy bojovala, ale dočetla jsem to. :)
každopádně díky za koment, učitě si ho moc vážím, akorát tu v žádným případě nešlo o formu... ale nevadí, fakt děkuju;-) a o nějakým příště si taky nejsem jistá, ale jasně, jeden nikdy neví:-)
moc dlouhé, ztrácel jsem se v obsahu, ke konci jsem zrychloval ať to mám za sebou...podle mě si moc lpěla na tom mít tam rýmy, a nakonec se to nepovedlo (onoho-oblohou,mnozí-nazí,tví-(z)tlí,atd...), rytmus taky pokulhával, takže se mi to špatně četlo...a začátek proletí, prokletí, poletí - tohle mne spíš odrazovalo od čtení...každopádně cítím z toho, že by to někdy mohlo jít, jen to zkusit lépe zformulovat, jednodušeji...takže jsem zvědavý na příště...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
NoWiš řekl o casa.de.locos :Sestra ve všem kromě krve. Můj vzor a občas inspirace. Moje učitelka morálky a čajových obřadů. My fellow traveler.


