![]() |
komentáře k dílům uživatele :
:D...no...tak aspoň že jsou tam nějaké intenzivní city...:)...ale žena by z toho asi úplně dobrý pocity neměla mít...
tu jsem potřebovala:)...každopádně takový ženský aby čert vzal:D:)
I ta paní by ráda byla,
když by hůlka linii ji vykouzlila..
Vždyť komu by se to líbilo,
tahat s sebou tolik kilo?
Dobré je, že i když jsi v nesnázích,
poezie ani humor ti neschází!!!:-o)))
když by hůlka linii ji vykouzlila..
Vždyť komu by se to líbilo,
tahat s sebou tolik kilo?
Dobré je, že i když jsi v nesnázích,
poezie ani humor ti neschází!!!:-o)))
Zajímavá a veselá. Možná, chceš-li psát takovéto básně, bys ještě mohl trénovat, rytmus hlavně asi.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Meluzina řekla o BorůvkaB :Myslím, že se v Borůvce snoubí talent s disciplínou. Neustupuje z výborně propracované formální stránky a má co sdělit světu. Jen tak dál!


