přidáno 22.08.2008
hodnoceno 4
čteno 1800(20)
posláno 0

Když ti z nosu kape jak z hasičské hadičky
je to příznak toho, že již nejsi mladičký
možná, že se divíš, možná, že se jevíš
když na nose máš kapku a ty o tom nevíš
Nač se stydět, mít ruměnec na líci
důležité je, .... že udržíš stolici !
přidáno 17.09.2008 - 20:52
hm... co na to říci
přidáno 05.09.2008 - 19:53
"možná že se jevíš" ... jevíš jaký? Nu, ale je to drsné.
přidáno 02.09.2008 - 14:58
ha ha ha!!! Jsi dobrý vtipálek:-D))))
přidáno 27.08.2008 - 21:05
s kapkou černého humoru;) líbí...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
STÁŘÍ : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Dobré ráno

» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming