![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


No tak jo, když už jsem tě přečetla tam i zpátky, musím se vrátit k téhle. Taková chlastací, ale na popáté se mi zalíbila. Ahoj a zase něco brzy napiš ;)


Sympatická, jen tím výrazem každodenní si nejsem jistá, co třeba obyčajnej jestli se to takto píše.


Ahoj pěkný nápad i zpracování. Na začátku to vypadalo že budeš vázat, no u dvojky už slova volně prší. To druhé okno je myslím zbytečné a okenné sklo je zbytečně stačí jen sklo nebo okno a v druhém bych skončila to na mňa. Vůbec mi to tam dvakrát nevadí a dodává tomu efekt času.


Líbí se mi moc,jen šibrinkujú nepoznám. Jakože blikají, mávají či šmrdlají asi po našom.


miluji slovenský jazyk a text se mi líbí, svět je barevný akvarel pokud ho chcem tak vidět,ale každému to nejde
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [16], Telcontar [16], incarmen [15], bezejmenný [13], ThePočly [12], Ziny [3], Petr. [2]» řekli o sobě
Nikytu řekla o caecusarchangelos :Fajn holčina. Píše zajímavé povídky.