![]() |
komentáře k dílům uživatele :
něco mi tam drhne, ale má to "náboj", takže se mi vcelku líbí.:o)
díky moc za komentář ivko .. možná, že třeba jo, ale nevím o tom.. :o)
no potěšila, je krásná, krásná slova
přečtu si ji znova :)
děkuji
přečtu si ji znova :)
děkuji
Díky, Severko, za milý komentář. Chybičky jsou potvůrky a umí potrápit
Chybička se vloudí...;)
jinak je to moc příjemná básnička;)...líbí se mi...*
taky často ztrácím náušnice...;-D
jinak je to moc příjemná básnička;)...líbí se mi...*
taky často ztrácím náušnice...;-D
pěkná :) zda se mi takova pohodová... nebo to bude tím že se pěkně čte :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P


