![]() |
komentáře k dílům uživatele :
strhující psaní... četl jsem jedním dechem! Dá se domyslet i co spletla autokorekce :)
Karel Malcovský: Ahoj, dekuji za přijetí.
Psala sem to na mobilu...
Bohužel sem si to moc dobře po sobě neprecetla:(
Psala sem to na mobilu...
Bohužel sem si to moc dobře po sobě neprecetla:(
Aspekto: vítej mezi námi, ty jsi to psala na mobilu, že jo, protože některé věci nedávali smysl jako například
"Opřela sem se o umí vyšlo a sklonila..." myslím že tam mělo být " Opřela jsem se o umyvadlo a sklonila..." a takových míst je tam víc, doporučuji psát na PC, word dokáže slušně hlídat gramatiku
"Opřela sem se o umí vyšlo a sklonila..." myslím že tam mělo být " Opřela jsem se o umyvadlo a sklonila..." a takových míst je tam víc, doporučuji psát na PC, word dokáže slušně hlídat gramatiku
spoceme vlasy...dosourala sem se...atd.
Sorry, ale to je hrůza, nedá se to číst.
Sorry, ale to je hrůza, nedá se to číst.
Ahoj, na tom pravopisu za pracují.
Jinak děkuji za pěkně hodonoceni:)
Jinak děkuji za pěkně hodonoceni:)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.


