![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Líbí se mi nápaditost. Nejdřív jsem si podle názvu myslel, že to bude o polibcích ve Slovenštině. Pak jsem zjistil, že se to píše se "z"... :)
Jen ten déšť dvakrát za sebou mi moc nesedí.
Jen ten déšť dvakrát za sebou mi moc nesedí.
mannaz: Děkuji za komentář.
Na kole jsem našlapal vice jak 200 tisic km.
Zažil 6 sražení.
Jeto zvláštní to prožít a stále
jezdit na kole.
Na kole jsem našlapal vice jak 200 tisic km.
Zažil 6 sražení.
Jeto zvláštní to prožít a stále
jezdit na kole.
Tohle nikdo nechce zažít. Šok a pak strach. Je to z básně cítit. A ráda čtu, že to mělo dobrý konec.
Hani diky.
Prožil jsem tohle a přežil
Policisté okolo23 dovezli mé kolo.
Ženě řekli že manžel žije.
7 měsiců jsem se stoho dostaval.
Začal znovu jezdit na kole.
Prožil jsem tohle a přežil
Policisté okolo23 dovezli mé kolo.
Ženě řekli že manžel žije.
7 měsiců jsem se stoho dostaval.
Začal znovu jezdit na kole.
Lotka: Moc děkuji,je psaná jak mnoho předešlých
cestou pro koně.
cestou pro koně.
Dandy : jako bys maloval obraz lidskými prožitky a vzpomínkami. Plné emocí a zkušeností ze života. Je to skutečně krásné a inspirující. Díky a ahoj !
Dandy : je to kreativní báseňka se surrealistickým nádechem, což je takové osvobození mysli. Je to krásně šílené. Díky.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}


