![]() |
komentáře k dílům uživatele :
koiška: Díky,rozmarýn krasná vůně jak v dlani tak v pokrmu,kde bylin směs nadchne .
Dnešní svět je zmatený a lidi v něm jsou bolaví, láska se vytrácí, svou duši prodali za pozlátko zlaté za falešná vyznání...kdy přijde pokání.
Mám ráda tyhle tvoje propojené s přírodou a navíc s moudrem v závěru, nejen opojná vůně, i báseň může být pohlazení, i když trochu melancholické
Dandy. Vidím, že ti tady vznikla jakási přestřelka.
Pokora vážně zmizela - souhlas. Ale na Lásku mám jiný názor. Láska ta nezmizela, akorát lidé zapomněli, jak se s ní má zacházet. Hamižnost, ta kvete jak růže na hnoji a zlo je asi stále stejné. Tvá báseň je dobrý strkanec k zamyšlení. Takže ano - je napsána dobře a mě se líbí. Diky za ní a přeji hezký zbytek dne. Miras
Pokora vážně zmizela - souhlas. Ale na Lásku mám jiný názor. Láska ta nezmizela, akorát lidé zapomněli, jak se s ní má zacházet. Hamižnost, ta kvete jak růže na hnoji a zlo je asi stále stejné. Tvá báseň je dobrý strkanec k zamyšlení. Takže ano - je napsána dobře a mě se líbí. Diky za ní a přeji hezký zbytek dne. Miras
Prosim nehadejtese,život mame žít.
Problémy vážnosti jsou takové že stoho bolí nitro.
Vim neboť se mneto týká.
Nevime co bude za vteřinu.
Problémy vážnosti jsou takové že stoho bolí nitro.
Vim neboť se mneto týká.
Nevime co bude za vteřinu.
Yana : já jsem psala v době, kdy jsem přišla o muže, a nepotřebuji tvé rady, umím si poradit sama a nepiš nepravdu stejně jako jistá paní LL. Vy si opravdu blahořečíte a to není fér. Já nepotřebuji kvantitu a říkanky, to mi pormiň.
Good luck !
Good luck !
Hanulka: ach Hanulko, tím kdokoli jsem samozřejmě myslela jakéhokoli básníka v jakékoli době, nijak jsem tím neponížila Dandyho, který patří k mým oblíbencům, mám ráda jeho přímočarost a jeho básně. Vše, básně, komentáře vnímáme podle sebe, myslím že obrázek o tobě díky soukromým zprávám od tebe mám dostatečný, já tady fakt nikomu s nikým nechci vládnout, je mi smutno když mi píšeš co ti někdo píše o mé tvorbě, mně se líbí taková jaká je, jsem to já. A každý mi to může napsat, já na rozdíl od někoho nikoho neblokuju. A mimochodem ty dokud si mohla, psalas dílko téměř denně, tak si zaplať a budeš moci psát dvě týdně když tě to tak rozčiluje, jo a nikomu nepodlézám, to fakt tedy ne, chodím si sem odkládat svá směšná dílka( jak si mi napsala jak si to píšeš se svými přáteli)a číst toho kdo mě baví, tak sem ti odpověděla na pár bodů z tvé zprávy tady, omlouvám se Dandymu že pod jeho básní, velice se omlouvám
Yana: Diky za komentář,rozebírat ta slova mi nepřisluší ,napsal jsemje jen cestou zahradou,měly začatek a konec.
Ani nemám čas je vymýšlet.
Ani nemám čas je vymýšlet.
Dandy : promiň, jsem otevřená a napsala jsem to, co si o tom myslím ! Hezký den !
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Makyna :Vycházející hvězda české poezie... Pokud se odvážíš a vydáš sbírku (a dáš mi vědět, že se tak stalo:-)), budu určitě mezi prvními, kdo si ji koupí... :-)


