2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 28.05.2015 - 08:12
komentářů4
Líbí se mi. Vzpomínám na podobné chvíle.
přidáno 25.05.2015 - 21:30
komentářů4
ŽblaBuňka: NoWiš: Děkuji :) Je taková hodně rozvolněná.
přidáno 24.05.2015 - 23:14
komentářů4
já sice ono pozadí neznám, ale líbí se mi taky
přidáno 24.05.2015 - 14:13
komentářů4
Nice. Trochu přiopilá, velmi subjektivní... Mě se líbí, protože znám background
přidáno 16.05.2015 - 21:01
komentářů11
opojná...
přidáno 16.05.2015 - 12:24
komentářů11
Mám rád tvoje lehkonohé básně. Tohle se nedá naučit, ani zamaskovat znalostí všemožných pouček a teorií. Tu grácii člověk buď v sobě má, nebo nemá. Jaký balzám po četbě básní, které si pro sebe nazývám "snaživé" :-)
přidáno 15.05.2015 - 20:46
komentářů11
Fakt nevím co ti k tomu napsat. Mám rád tvůj sthil :D a oceňuju názvy v latině. LUKiO by tu měl přidat Like button.
přidáno 15.05.2015 - 17:13
komentářů11
Precetl jsem si to nekolikrat nahlas. Hodne dobre ...
přidáno 15.05.2015 - 12:01
komentářů11
Moc pěkný závěr ...
přidáno 15.05.2015 - 10:30
komentářů11
si asi moja najobľúbenejšia súčasná poetka! ;)
přidáno 15.05.2015 - 08:51
komentářů11
Krásné :)
přidáno 14.05.2015 - 09:51
komentářů11
výborné :)
přidáno 14.05.2015 - 06:46
komentářů11
pěkné, líbí ;)
přidáno 14.05.2015 - 01:00
komentářů11
líbí moc. hezká.
přidáno 14.05.2015 - 00:54
komentářů11
já si pochutnal
přidáno 13.05.2015 - 19:43
komentářů10
Možná by stačilo přehodit řádky

historie zapomíná
na takové
schoulené...
přidáno 03.05.2015 - 21:35
komentářů6
žít věčně a zároveň zemřít mladý - geniální myšlenka, celkově geniální :-)
přidáno 02.05.2015 - 20:01
komentářů6
Hezké :)
přidáno 30.04.2015 - 09:01
komentářů6
věčně na dluh
přidáno 29.04.2015 - 23:12
komentářů6
Tohle mi trochu připomíná haiku, líbí se mi to:-)
1 ... 33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46|47 ... 59
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Sokolička řekla o Boleslava :
Máme toho hodně společného (myslím), zejména co se sportovců týče (pro tebe ale s dobrým koncem, což je super). A naše - vaše Plastic walkway s.r.o. leckoho nadzdvihly ze židle.:o)) Kromě toho je to jedna z nejnadanějších autorek tady(aspoň podle mě).
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming