2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 27.07.2015 - 19:51
komentářů5
Také o psaní haiku také nic nevím, ale trochu mě znevýhodňuje to, že nevím ani nic o čtení haiku...

Jinak, po zamyšlení mi tato báseň připomněla tu známou kost, kterou ve filmu "2001: Vesmírná odyssea" vyhodil do vzduchu nějaký lidoop a proměnila se v kosmickou loď.
přidáno 24.07.2015 - 20:40
komentářů5
Severak: O psaní haiku tady u nás neví nikdo nic, včetně mě, samozřejmě (ačkoli intenzivně pracuju na tom, aby to mé nic bylo menší než to obecné nic.) Vyjímku tvoří Antonín Líman.
přidáno 24.07.2015 - 17:11
komentářů5
Zamila: sloveso tomu dodává dynamiku.

(Všimněte si, jak vím o psaní haiku naprostou tužku. :-D)
přidáno 24.07.2015 - 11:00
komentářů5
Dobrá myšlenka s bezva atmosférou, i když haiku to asi nebude. A to sloveso mi ten (jakýkoliv) noblesní poetický útvar trochu kazí svou naturálností ;-)
přidáno 21.07.2015 - 11:40
komentářů5
Souhlasím se Zamilou, ale podle názvu (skica) soudím, že to byl záměr.
přidáno 09.07.2015 - 08:38
komentářů2
Mamka: přesně! Líbí.
přidáno 08.07.2015 - 19:51
komentářů2
Závidím dětem. Nemusí domýšlet dopady svých činů.
přidáno 08.07.2015 - 18:45
komentářů5
Na Tebe příliš obyčejnej a jakoby nedokončenej kousek ...
přidáno 05.07.2015 - 21:10
komentářů5
Na léto bych tam asi chtěla raději melouny.
přidáno 02.07.2015 - 18:41
komentářů5
Nikdy nesklameš... ;)
přidáno 30.06.2015 - 16:05
komentářů7
Krásná báseň..:)
přidáno 29.06.2015 - 13:29
komentářů7
Je to krásná báseň. Velmi sofistikovaná a prostě se pořád zlepšuješ. Ten rytmus má super potenciál, ale nepřijde mi dokonale dotažený. Trochu drhne... možná bych to musela slyšet nahlas čtené. Jedno z nejlepších děl, co jsem za poslední dobu četla :)
přidáno 28.06.2015 - 13:51
komentářů1
Báseň mě potěšila. Evokuje mi celkem jasnou a velice příjemnou představu. Děkuji. :)
přidáno 21.06.2015 - 17:26
komentářů5
já to nechápu... :-(
přidáno 21.06.2015 - 01:14
komentářů7
lidé odlétají
přidáno 20.06.2015 - 12:58
komentářů7
Nádherná!!! Konec skvost, korunuje už tak úžasnou báseň.
přidáno 20.06.2015 - 12:33
komentářů7
souhlasím s předchozími komentáři, taky se mi líbí ...
přidáno 19.06.2015 - 21:42
komentářů7
Krásná poezie!
přidáno 19.06.2015 - 21:26
komentářů7
Skvělá, vážně! Poslední čtyřverší je pro mě naprosto geniální. Tohle přesně v poezii hledám.
přidáno 03.06.2015 - 18:47
komentářů10
Hezká a zajímavá představa. Ale myslím, že mnozí z těch odešlých se pak časem vrátili, na bohy si vzpomněli a do historie se zapsali. (Třeba Giovanni Boccacio, soudě podle úvodu Dekameronu.)

Já bych vynechal/a ty závorky (bez obsahu), tzn.:
chrámem vína
a jak už to chodí,
na takové
historie zapomíná,

Stejně se ty závorky nečtou a svádí ke svému vypuštění (včetně obsahu) a po něm to některým lidem dává trochu jiný smysl.
1 ... 32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45|46 ... 59
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Erien, potulný bard řekl o Severka :
Hvězda naděje.....její světlo neroste ani neslábne....Je neměnou skutečností. Její slova dokáží vnést světlo i do těch nejtemnějších chvil.....Velmi si vážím jejího přátelství E
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming