2110.gif
datum 21.06.2014
ying-yang 28, muž, Ostrava
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 10.10.2014 - 11:29
komentářů12
Orionka: Díky.
přidáno 10.10.2014 - 11:07
komentářů12
Vždyť to říkám, literatura inspiruje :). A v tomhle případě moc hezky, povedla se.
přidáno 10.10.2014 - 08:57
komentářů12
s medem je to těžký, vosám tyhle sladký věci chutnaj.
přidáno 10.10.2014 - 08:50
komentářů12
Zamila: Já ani sama nevím. Každopádně je smutná.
přidáno 10.10.2014 - 08:49
komentářů12
Zelený med ... Na ten se nezapomíná :-) Pěkná báseň :-) S ironií nebo bez :-)
přidáno 10.10.2014 - 08:41
komentářů12
tahle báseň mě pořád těší
přidáno 10.10.2014 - 08:28
komentářů12
slnečnica: Já ne.
přidáno 09.10.2014 - 15:05
komentářů12
casa.de.locos: Fajčíš?
přidáno 09.10.2014 - 15:03
komentářů6
Tá je tak poetická, Lucka! :)))
přidáno 07.10.2014 - 17:47
komentářů9
Moc se mi líbí, hlavně začátek. Lehce se čte a přitom budí těžké emoce.)
přidáno 07.10.2014 - 17:44
komentářů5
Krásná a moc silná !
přidáno 07.10.2014 - 13:25
komentářů5
Tohle je prostě výborný! Kéž bych uměl takhle vidět :-)
přidáno 06.10.2014 - 16:58
komentářů9
Opravdu dobré, souhlasím s taron.
přidáno 05.10.2014 - 17:52
komentářů9
ty máš fakt bezesporu úžasný talent a dlouho to tady nikdo nenapsal...
přidáno 05.10.2014 - 10:35
komentářů9
Tak tohle je mrazivě úžasný...
přidáno 04.10.2014 - 22:47
komentářů9
už není za co
platit výkupné

nemám co dodat, není třeba
přidáno 04.10.2014 - 20:52
komentářů9
nesersrna: Děkuji :)
přidáno 04.10.2014 - 20:26
komentářů9
ach jo... na pozitivní koment je to moc osobní. chci zabít celý svět.
přidáno 04.10.2014 - 20:10
komentářů9
Tohle mě strhlo, vážně dobrá!:) Hlavně obraty s pruskou modří a celá skola o bohu, ta mi trošku nahnala strach.
přidáno 03.10.2014 - 09:54
komentářů3
Ach, Lucka.
1 ... 45|46|47|48|49|50|51|52|53|54|55|56|57|58|59
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :
Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming