![]() |
komentáře k dílům uživatele :
taron: Děkuji.. :) Ano, ano.. Chce to čas.. Déle si třeba troufnu i na jiná zvířátka... :D :)
zajímavá :),
pokud si pamatuji z kačátka byla krásná labuť...tak jo, kačátko, na úvod je pěkná...co nám ukážeš dál? :)
pokud si pamatuji z kačátka byla krásná labuť...tak jo, kačátko, na úvod je pěkná...co nám ukážeš dál? :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!


