![]() |
komentáře k dílům uživatele :
pěkný...líbí se mi ta kombinace s francouzštinou, dává to tomu ten pravej šmrnc
Nádherný dílko! Paráááááááda! Hlavně v tý poslední sloce - tolik štěstí... Cítím z toho dílka hodně moc síly... Děkuju.
Noir et rouge.. La morte et le sang...
/Á mon avis/
Každopádně magnifique a za 100 :-)
/Á mon avis/
Každopádně magnifique a za 100 :-)
Fakt moc příjemné dílko! Hudbu miluju a tohle mě moc hezky naladilo :-)
...přemýšlím jako proč nedát 100? ...a nic mě nenapadá a nenapadá :)))
taky se mi to moc líbilo, klidně to mohlo být delší...ale ne o moc :-)
Jo no slovíčko Půjčete :D Ale je krásná.. chytlavá :-)
Tééééda, tiše sklápím zrak a hlasitě skláním klobouk!! Nádhera:-))!!!!!!!!!!!!!!
Já nic, já muzikant ... to všechno Microsoft World. Doufala jsem, že by mohl mít pravdu :). No a jestli ne, tak aspoň vím, že mu příště už nemám věřit ani slůvko x) A když už sem píšu, tak děkuju za pozitivní kometáře a pokud objevíte něco, co se vám nezdá, rozhodně si to nenechávejte pro sebe! Básnění zdar, moji milí! x)
Hezká...taková..."nadýchaná" ;)
*jenom mi tam moc nesedí slovíčko "půjčete" ;))
*jenom mi tam moc nesedí slovíčko "půjčete" ;))
dokonalý, naprosto nádherný! teda, koukám že inspirace přišla opravdu brzo a přinesla ovoce :) a že to ovoce stojí za to! :)
verše byť kované za času reků
předbrodit chtívaly bezbřehou řeku
ale ty zahodíš bázeň i hanu
zázraky vstříc vlnám oceánu!
předbrodit chtívaly bezbřehou řeku
ale ty zahodíš bázeň i hanu
zázraky vstříc vlnám oceánu!
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
kryndy [18], Poetick [18], Mjú [14], GertrudaPanzerfaust [12], Ehm.:) [11], D3kr28 [11]» řekli o sobě
samiVdavu řekl o Cecidit angelus :Pokud má někdo vůli na sobě pracovat a brát si něco z kritiky, má šanci se v psaní výrazně zlepšovat. Této autorce nemusíte mít strach říct, že se vám něco nelíbí, pokud je to racionální, na chybě zapracuje a odvděčí se vám dobrým dílem!


