![]() |
![]() ![]() |
komentáře k dílům uživatele :


Poslední sloka se mi líbila nejvíce ..., vítej :))


D_P: Díky za přivítání. Je to hodně upřímná básnička, někdy je bolestivé věci popsat pravými jmény a připustit si je.
Yana: Díky za přivítání.
Yana: Díky za přivítání.


1. vítej náááám
2. na uvod je to velmi povedene
2. na uvod je to velmi povedene


Jaký si to uděláš takový to máš. Možná v dnešní době být mladým neni vůbec jednoduché, viď. Ta dnešní doba která na nás z reklam a odevšad vykřikuje jak žít správně. Každý to má skoro nalajnovaný a když se vymyká, ouha to je problém pro psychologa, nebo i pro psychiatra. Tak piš a alespoň tady budeš jako ve snu. Realita je tvrdá.


To jsem ráda, že Tě to oslovilo. Koneckonců žijeme ve stejném světě, který je materiální a přitom osamělý. Ne ale každý to tak má.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
hoffi [15], Ronald Reagan [12]» řekli o sobě
Yana řekla o ŽblaBuňka :je zvláštní kolik lidí se skrývá pod ťímto nickem. Laskavý básničkář, milovník života, žen a vína, romantik, gentleman, rádce, vnímavý člověk, mudrc, požitkář, poeta, vtipálek, pohodář a tohle všechno je jeden člověk Žblabuňka