![]() |
komentáře k dílům uživatele :
Tahle se Ti povedla... a i kdyby ne, už jen ty první dva řádky jsou super. Fakt pěkná.
Moc pěkná ... Vidíš, jak Ti to zase jde.
"Ráno je přece noc přivedená k varu" - hezký obrat. Mimochodem, máš to zhudebněné? To by přece šlo...
Báječná, přesně taková, jakou jsem zrovna teď potřebovala!
Big "lajk". Ten folk je v tom pěkně obtisklej nejen odkazem na Mertu.
Vcelku se mi to líbí, i když mám od Tebe radši něžnější věci :-) A nějak moc cigaret na dvě básně ... ;-)
Tyjo, mně se to docela líbí. Není to sice nic objevného (na co jsme od Tebe zvyklí), ale má to atmosféru a zní to jako hudba ... Mmm ... :-)
NoWiš: Nie, naopak, je to veľmi dobré. Najviac sa mi páči dvojverš "já přehazuju svoji vinu
na smyslnost krátkých stínů"
... ja len, že ma to bolí aj za Teba, Honzo. Báseň je super. Nič nové pod slnkom, nie? ;)
na smyslnost krátkých stínů"
... ja len, že ma to bolí aj za Teba, Honzo. Báseň je super. Nič nové pod slnkom, nie? ;)
Krásná? Ještě dneska...
Zítra... už jen hezká.
Pozítří... Co bude pozítří?
Zítra... už jen hezká.
Pozítří... Co bude pozítří?
Singularis: Ten poslední verš spíš rika, že dam přednost básni před tou dívkou
NoWiš: Kdyby končila řádkem "v prohlubních tvýho těla", připadala by mi dodělaná. Ale ten řádek "Tam kde máš motýly já mám děla..." mi zní jako by to mělo pokračovat a nepokračovalo a ten poslední odstavec výslovně říká, že báseň se sama nedodělá, což básníci do dodělaných básní obvykle nepíšou (ačkoliv o básních vím asi tolik jako medvídek Pú, takže se možná mýlím).


