1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 25.07.2017 - 06:52
komentářů16
Zamila: Ty s těma notama nedáš pokoj? Už jenom to spočítat... Toho si užiju po prázdninách v práci až až :-)
Jo - a díky moc za návštěvu :-)
přidáno 21.07.2017 - 18:49
komentářů16
Touha...:) krásná báseň od J.K a krásná i báseň tvoje
přidáno 17.07.2017 - 10:38
komentářů16
Tohle je přesně to, co se dotýká. Nesmírně. Krása!!!
přidáno 15.07.2017 - 11:43
komentářů16
Tohle je tak krásně melancholické! :)
přidáno 15.07.2017 - 10:48
komentářů16
Bezva text - hlavně to ržání, tyjo :-) Máš pro mě pracovní noty? :-D
přidáno 15.07.2017 - 06:15
komentářů23
oslov radek: To mě moc těší :-)
přidáno 15.07.2017 - 06:13
komentářů16
oslov radek: Děkuju, těší mě, že se ti líbí :-)
přidáno 15.07.2017 - 06:12
komentářů16
kmotrov: Jsem rád, že to na Tebe takhle působí. Přesně o tu nenásilnou kavárenskou náladu mi šlo. I když tentokrát to vlastně přišlo tak nějak samo a já se to teď jen musím naučit hrát. Moc děkuju za milá slova :-)
přidáno 14.07.2017 - 17:58
komentářů23
líbí
přidáno 14.07.2017 - 17:57
komentářů16
super
přidáno 14.07.2017 - 09:16
komentářů16
Má to příjemnou kavárenskou náladu. Takovou tu přepychovou, kdy člověk sám sedí u stolu, někde v rohu hraje pianista, kterej nic neřeší, jen se umí trefit do atmosféry a duši je melancholicky fajn.
přidáno 11.07.2017 - 14:21
komentářů26
Yasmin: Příliš mnoho rýmování asi lehkosti moc neprospívá. Ale tentokrát si to o to nějak řeklo samo. Děkuju za zastavení i krásný komentář :-)
přidáno 11.07.2017 - 09:07
komentářů26
Nechápu, že mi tahle báseň mohla uniknout. Je totiž opravdu nádherná. I když mi přijde trošinku těžkopádnější než jiné tvé obvyklé. Možná těmi více slovy, možná tím smutkem a mně tolik známou melancholií...(Ale to mi vůbec nevadí, právě naopak, ráda si přečtu i něco "těžšího", co pro mě není jen na jedno přečtení a o to víc ve mně pak takové básně doznívají...)
přidáno 07.07.2017 - 14:28
komentářů26
Zamila: "Ultraněžná báseň" je zajímavej výraz. Tak děkuju ultrapěkně :-)
přidáno 07.07.2017 - 14:27
komentářů26
NoWiš: To já děkuju :-)
přidáno 03.07.2017 - 14:14
komentářů26
Bezva obrazy, sakra originální... I když mám jako místní Cukřenka radši Tvoje ultraněžné básně... ;-)
přidáno 03.07.2017 - 12:13
komentářů26
Nádherná. Vyvolává krásné obrazy. Zvláště ty barevné Monetovy se mi líbí. Děkuji za ni
přidáno 03.07.2017 - 06:31
komentářů26
VKate: Děkuju moc :)
přidáno 03.07.2017 - 02:40
komentářů26
úžasná! :)
přidáno 01.07.2017 - 10:59
komentářů26
taron: Pod závojem dokonalé princezny - teda samozřejmě s výjimkou mojí ženy :D - obvykle bývá dost vymeteno. No jo, no, jednou na to holt někdo musel přijít :-)
1 ... 38|39|40|41|42|43|44|45|46|47|48|49|50|51|52 ... 155
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Dívka v modrém řekla o milancholik :
je v mém srdci ať už s ním, či bdím... pořád nevím, kde se stala ta úplně největší a nejposlednější chyba.. Ale asi o tom život je.. ach ty texty ach ty melodie... při tech vážně srdce prudce bije...
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming