1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 04.12.2017 - 10:38
komentářů12
chápu co myslela Zamila tím vyváženější, když čtu tvé básně vždy krásně plynou, tady ten závěr je takový zarážející, ale básnička je krásná, jemná, poetická, melancholická
přidáno 03.12.2017 - 16:39
komentářů12
Teté: Já delší (zaplaťpámbů) stejně moc neumím... Děkuju, těší mě, že Ti stála za pár chvil a slov :-)
přidáno 03.12.2017 - 16:36
komentářů12
kmotrov: Holana vřele doporučuju. Ale chce to mít na něj opravdu klid, čas, místo a tu správnou náladu. Díky moc za návštěvu a milá slova.
přidáno 03.12.2017 - 16:32
komentářů12
Zamila: Díky, díky :-) / co konkrétně znamená to "vyváženější"? /
přidáno 02.12.2017 - 11:04
komentářů12
Krásně vykreslená atmosféra... Jen ty konce míváš vyváženější ;-)
přidáno 02.12.2017 - 10:54
komentářů12
Při čtení tajím dech, ještě že je tak krátká...
přidáno 02.12.2017 - 10:23
komentářů12
...Vítr se ztratil
v aleji antén...

kolik se toho vejde do pár slov, v tom je síla poezie.

S Holanem jsem se ještě nesetkal, třeba to přijde.

Je zbytečný Ti říkat, že umíš.
přidáno 02.12.2017 - 08:23
komentářů12
Amelie M.: No, to je přesně to, co Holan umí. Nejlepší je číst ho, když je člověk sám, pokud možno pozdě v noci... Díky moc za návštěvu.
přidáno 01.12.2017 - 18:43
komentářů12
...... padá z ní na mne smutek..
přidáno 24.11.2017 - 12:12
komentářů15
Nikytu: Jsem moc rád, že se ti líbí :-)
přidáno 24.11.2017 - 12:10
komentářů25
Nikytu: No, ona by vlastně ani nemusela být podzimní. Ale jindy než na podzim by vlastně asi stejně nemohla vzniknout. Díky moc za návštěvu :-)
přidáno 24.11.2017 - 12:05
komentářů10
Nikytu: To mám radost! Díky moc :-)
přidáno 23.11.2017 - 20:16
komentářů25
Zachraňte koně... Krásně jsi tu podzimní náladu vyjádřil. :-)
přidáno 23.11.2017 - 11:31
komentářů15
Krásně si to sedlo. Líbí se mi. :-)
přidáno 22.11.2017 - 14:29
komentářů10
Konec a začátek se mi líbí nejvíc - je to krásně poetické. :-)
přidáno 22.11.2017 - 01:22
komentářů10
Zajímavé podání, ale líbí se mi. :-)
přidáno 21.11.2017 - 12:30
komentářů10
Meluzina: Díky, těší mě, že oslovila :-)
přidáno 21.11.2017 - 12:29
komentářů10
ŽblaBuňka: Yasmin: Yana: Amelie M.: nic moc: Ahoj :-) Moc vám všem děkuju za nakouknutí a za milé komentáře. Potěšily :-)
přidáno 20.11.2017 - 12:26
komentářů10
Nádherně podzimní :-)!
přidáno 19.11.2017 - 20:13
komentářů10
aj mě se líbí
1 ... 31|32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43|44|45 ... 155

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming