1239.gif
datum 14.09.2011
ying-yang 48, muž, maják č.6
mailbox

komentáře uživatele komentáře k dílům uživatele :

všechny
přidáno 17.01.2018 - 12:58
komentářů25
Pěkná náladovka, líbí se.
přidáno 15.01.2018 - 06:23
komentářů16
Hanulka: To já děkuju :-)
přidáno 13.01.2018 - 07:16
komentářů16
Připomněla mi film "Vzkaz v láhvi", krásné ! ‚There's always hope' = Naděje je věčná. Díky !
přidáno 08.01.2018 - 07:54
komentářů16
Megynka: Ano, taková ta naděje, kterou se člověk nikdy neodváží vzít za ruku. Jsem moc rád, že se ti líbila :-)
přidáno 30.12.2017 - 07:54
komentářů16
Moc se mi líbí. Takový ten pocit naděje, která stejně nikdy nepřijde, ale co kdyby přece jen ...
přidáno 28.12.2017 - 08:36
komentářů12
Yana: vanovaso: Teté: Pajalord: Orionka: nic moc: Mlčeti Zlato: korálek: Amelie M.: Omlouvám se, že tak pozdě a tak globálně, ale moc vám všem děkuju za vaše komentáře. Těší mě, že vám ta básnička stála za ztrátu pár slov :-)
přidáno 27.12.2017 - 12:01
komentářů12
Kouzelné
přidáno 24.12.2017 - 10:16
komentářů12
Krásná básnička
přidáno 23.12.2017 - 22:04
komentářů12
ono je fajn podat věci někdy tak trošku.. jinak.. tobě se to opravdu povedlo..
přidáno 23.12.2017 - 21:39
komentářů12
vánočně nevánoční, sametově mrazivá... pěkná
přidáno 23.12.2017 - 12:36
komentářů12
Krásná, umíš :)
přidáno 23.12.2017 - 08:58
komentářů12
No ta opravdu zamrazila, ano ne každý má to štěstí užít si krásné vánoce v kruhu blízkých
přidáno 23.12.2017 - 07:57
komentářů12
Tak ta mě zamrazila... I tak máš bod. Je pěkná jako vždy....
přidáno 22.12.2017 - 20:49
komentářů12
V krátkosti těchto řádků vidím barvy i city spojené nití myšlenky :-) takové mám ráda
přidáno 22.12.2017 - 16:55
komentářů12
tak málo řádků a tolik krásy
přidáno 22.12.2017 - 13:39
komentářů33
annaav: Děkuju :-)
přidáno 22.12.2017 - 13:39
komentářů16
Psavec: To jsem moc rád. Díky :-)
přidáno 22.12.2017 - 09:39
komentářů33
pekná báseň
přidáno 19.12.2017 - 23:16
komentářů16
Tahle se mi moc líbí.
přidáno 18.12.2017 - 10:46
komentářů33
Yanishka: A mě to zas moc těší. Díky za návštěvu :-)
1 ... 29|30|31|32|33|34|35|36|37|38|39|40|41|42|43 ... 155
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming