![]() |
komentáře k dílům uživatele :
já pláču...zimu moc nerad...alééé pokud by mi vyšel trip po skandinávii co je v plánu, to bych na chvíli asi zimě odpustil :)
taron: no - tak asi trochu kecám :-) když tak nad sebou uvažuju - to, co píšeš, bude vlastně nejspíš pravda, dík :-)
...to ty masky...
...to ty masky...
Jak může někdo o sobě napsat, že není etérická bytost a že miluje ibišky a nakonec splodit takovou báseň, jsi lhář,ulhanej,a nebavím se s tebou, protože ty jseš eterická bytost a miluješ vše kolem sebe, lháři, už ti nevěřím ani slovo...báseň je úchvatná
Tak ta je opravdu krásná... A mrazí mě z ní, což ale vůbec není na škodu :) Díky za zážitek :)
na mně dost pesimistická,a navíc s tim rytmem mam taky problém,ale kdyby nebylo tebe tak bych ho tam nehledala.
...to k ránu chodí déšť
jako když harfu tiše rozpláče
tahle část je nádherná.
zbytek už se mi tolik nelíbí...
jako když harfu tiše rozpláče
tahle část je nádherná.
zbytek už se mi tolik nelíbí...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
pocitová řekla o charogne :mám tě ráda čuňátko. a doufam, že seš teď šťastná. těšim se na barvení tvý hlavy, na všechny pierce, těšim se na společně prožitej Trutnov...


