![]() |
komentáře k dílům uživatele :
DDD: To je v pořádku, už jsem si zvykla, že se svět kolem Taron netočí ..., ale já bych tááák chtěla :)))
Mrzet mě budeš, to se nedá nic dělat, když nemůžeš přijít na sraz, to se dá pochopit, ale být s námi v jedné knížce přece není takovej problém ? Vy chlapi ani nevíte, jak umíte ubližovat, ach jo :)
Kdyby sis to přece jen rozmyslel....napiš , ju?
Mrzet mě budeš, to se nedá nic dělat, když nemůžeš přijít na sraz, to se dá pochopit, ale být s námi v jedné knížce přece není takovej problém ? Vy chlapi ani nevíte, jak umíte ubližovat, ach jo :)
Kdyby sis to přece jen rozmyslel....napiš , ju?
taron: to bude hrozně smutný... ale myslím, že tu ještě nějaký ten pátek pobudu :-)
tak už se nezlob :-)
tak už se nezlob :-)
DDD: Hm..nezlobím se, jen ..jen patříš k nám, nebo ne? Jsi tu, píšeš dějiny Psanců, jako všichni ...a jak na tebe budeme jednou vzpomínat, hm?....Co když jednou zapomeneme, žes byl taky Psanec...:(
Já nechci zapomenout ...mrzíš mě, víš to?
Já nechci zapomenout ...mrzíš mě, víš to?
taron: Promiň, asi to nedokážu pořádně vysvětlit, ale já v tom sborníku prostě nějak nechci být. Ale nechápej to, jako že jsem namyšlenej, právě naopak. Jsem tak nějak zvyklej být a vystupovat všude sám za sebe a cokoli zavání organizací jde mimo mě. Tak se, prosím, nezlob :-)
Jo, a moc děkuju :-)
Jo, a moc děkuju :-)
Dédéáku..tebe ještě nemáme ve sborníku, jak to?? To musí být :)))
Pošli nám prosím pár tvých básní, ke kterým máš zvláštní vztah....a budu prosit jen jednou....:))))
No tato třebas je úžasná...tu chci:)
Pošli nám prosím pár tvých básní, ke kterým máš zvláštní vztah....a budu prosit jen jednou....:))))
No tato třebas je úžasná...tu chci:)
loner: veronika: slnečnica: Leslie: Devils_PIMP: moc děkuju za komentáře. Potěšily :-)
Melancholická... ale moc pěkná. A úplně z ní dýchá ta atmosféra. Sedla mi do nálady.
Yasmin: Yana: oslov radek: Lizzzie: kmotrov: Chronoss: Moc děkuju, takovou hromadu ohlasů jsem nečekal :-)
Yana: DDD: Rád poslouchám blues. Blues není depresivní, musí být vytažené až z morku kostí ve své syrové nahotě.
Tohle blues se mi líbí.
Tohle blues se mi líbí.
Tomuhle říkám dokonalost. Přesně těmto slovům, pro tu lehkost a hloubku, s jakou dokážeš psát. Napsala bych, že se mi moc líbí, ale vím, že takovýhle spojení na tuhle báseň už vůbec nestačí...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Le Jerrr :Jerry, nejlepsi kouzelnik!:-) a kamos, kteryho znam uz strasne dlouho.. na pohodu typek)


