|
otevírání nových ran nebo vyjasnění minulosti?
(Omlouvám se za zpoždění, ale užívala jsem si prázdniny na chatě, kde není internet)
|
|
Když máš norovirus, nezbývá než to vyzvracet
|
|
|
|
... toto ani snad není básnička, jen takové postesknutí nad marností některých činů ;(
|
|
Netuší že svými slovy roztáčí Tibetské modlitební mlýnky,tak jako houby netuší,že jsou mozkem lesních ekosistémú.
|
|
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Skvělý závodník.
|
|
|
|
Psáno pro případné zhudebnění.
|
|
maskovaná písnička, inspirováno korejskou lidovou písní "Arrirang"
|
|
Kdo ví, s kým se kdo sejde v noci u hrobu svého.
|
|
|
|
|

