|
|
|
?
|
|
duševní grafiti
|
|
14 dní po překonané manželské krizi ..... 2 měsíce před rozvodem :)
|
|
odpovíš..
|
|
Psano pro holku, ktere jsem vedome zlomila srdce...
|
|
|
|
přiznejme si to, nemusíme odpouštět, někdy stačí pochopit
|
|
Po dlouhé době se zase vracím k jednomu rozepsanému dílku. :)
|
|
Omlouvám se za delší pauzu s tímto svým dílem, ale stále jsem hledala náladu na to, abych v něm pokračovala. :) Snad to bude stát za to. :)
|
|
Pokračování navazující na úvod :) Stále je to ještě spíš vyprávějící část, ale děj už se pomalu začíná rozbíhat.
|
|
Sám nevím moc co k tomu říct... snad jen že je asi, tak týden stará napsaná ve stejnou dobu jako báseň "Čím větší úsměv tím lepší skrýš"
|
|
"příběhy z natáčení"
Odstředivá síla bez ohledu co se o ní píše v učebnicích je někdy pěkná potvora. Zjednodušeně pro laika jako já, je to síla, která Vás dokáže přitlačit k sedadlu rychlého auta, nebo na bobové dráze udržet boby skoro v kolmé poloze.
|
|
...
|
|
leonardovi, káje a nikomu, kdo mě zná (volný verš), alternativní název profesionální samotářka.
|
|
|
|
Znal jsem jednu paní, která muže trestala pumpičkou na kolo. (tenkrát byly kovové)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
puero řekl o NoWiš :Původně takový romantický twink s talentem na milostnou poezii a dneska světem protřelý mědvěd s poezií jako životním manifestem.

