|
Se*u na metrum...Ať si říká kdo chce, co chce
|
|
|
|
|
|
Miláno
|
|
18.8.2008
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=79KsJxiIEs4
|
|
Aneb jak vidím jak to chodí večer ve městě...a taky co si myslím o životě :)
|
|
Z osudu ostudu
|
|
Enjoy and recycle
|
|
|
|
Je konec takový?
|
|
Včera po cestě z práce napadla mě tato věc, v textu je spousta hudebních odkazů :) a vzpomínka na starý časy na Barče ti znalí ví :)
|
|
Trošku psycho. Pšt! Ticho!
|
|
V příští kapitole se dozvíme, co je Selena zač, a zjištění neproběhne zrovna příjemně....:)
|
|
|
|
Předposlední kapitola :)
|
|
|
|
......
|
|
Pocitovka
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Liss Durman :Eliss! nejhodnejsi clovek, kterej kdy chodil do nasi tridy! preju ti stesti liss. a ty ho tam uricte najdes! drzim ti palce, at ses co nejlepsi!! mej se krasne!..budes u nas chybet!


