|
Nezval vs. Blatný...
|
|
|
|
letošní archív
|
|
reakce na jednu kauzu. Věnováno oběti lidského Zla.
|
|
Není kam spěchat
|
|
Zase z pismaku, tam březen 2011; původní anotace: drobnůstka - inspirováno názvem skladby :-)
|
|
|
|
Tři krátké texty k zamyšlení a intepretaci. Nic dokonalého, jen to, co mě napadlo. Netvrdím, že s tím souhlasím. Ten prostřední je trochu surrealistický.
|
|
|
|
Fantasy příběh na pokračování
|
|
Bestie z Ernaut - Třetí kapitola - Dolgran z Vengardských hor
|
|
Druhá část fantasy příběhu Bestie z Ernaut (1 část druhého dílu)
|
|
Bestie z Ernaut - Sedmá kapitola - Starý Izmak
|
|
Je to o ničem, ale o všem. Bez šance na pochopení. Ať už vámi, nebo mnou.
|
|
/Moje 800/
|
|
....
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.

