|
|
|
... možná tam ještě chybí pálení bramborové natě..???
|
|
|
|
…každý má svůj vlastní návod. Tenhle je ten můj.
|
|
|
|
|
|
Je to vlastně těžké vyjádřit, proč je pozdě a příliš brzy zároveň ... jenomže, přesně tak to je ... ale moc ráda bych, aby se to dalo změnit ...
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Jednou se člověk ve škole nudil a když si jen tak pro zabavení prohlížel útroby své tašky, objevil krabičku cigaret a na ní varovný nápis, ale mé JÁ to pochopilo jinak a během ani ne 5 minut tohle vzniklo...experiment!
|
|
|
|
|
|
Třináctka je prý nešťastným číslem, ale já ji vždycky měla ráda. Snad se moje třináctá báseň bude líbit. :)
|
|
|
|
|
|
|
|
starsi, naivní dílko z roku 2007, člověk někdy musí zavzpomínat.
Příběh je smyšlený a po tom, co jsem pana Prachaře poznala osobně, jsem zjistila, že chci aby smyšleny prostě zůstal :)
je delší, ale na pokračování :)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.

