|
|
|
Člověku,který mě naučil opět žít..Pro Lukáše...
|
|
otroci
|
|
O životě
|
|
*-time has gone-*
|
|
sami
|
|
jsme slova...
|
|
|
|
...
|
|
|
|
Nová píseň. Bez hudby.
|
|
Báseň o zámku,jenž nedaleko nás tu stojí ,tiše na kopci,lesy obklopen...
|
|
|
|
|
|
....
|
|
|
|
Tak trochu o politice.
|
|
...
|

