|
Já rád DADA... da da...
|
|
|
|
Kdo si honí v trní?
|
|
|
|
Vztahuje se k pátku před 14ti dny, kdy jsem byla na diskotéce :))
|
|
Vzniklo to teď uprostřed těch veder i s melodií..:)
|
|
|
|
|
|
Večerní pokus něco sepsat. Nakonec se z toho vyklubalo něco úplně jiného, než mělo být původně. Ale nevadí, hlavní je že jsem dala něco dohromady
Varování: Za kvalitu neručím
|
|
Člověk nikdy nesmí přestat hledat rovnováhu.
|
|
|
|
|
|
No, nekup to.
|
|
|
|
Mírná inspirace v mém osobním životě k tomu nějaká ta fantazie a plus k tomu velká dávka inspirace snem co se mi jednu dobu opakovaně zdál.
|

