|
... v angličtine je len názov, žiadny strach...
http://www.youtube.com/watch?v=l-BCDFEcIg4
http://www.youtube.com/watch?v=-dqSmy30JcU
|
|
|
|
Kam člověk či človíček.. může až zajít.
|
|
|
|
Tak když si musíš vyznání napsat sám.
|
|
Ten pocit zažil asi každý. Každá změna, která boří jistoty a bere někoho blízkého bolí a zároveň je zrozením něčeho nového.
|
|
|
|
tiší
|
|
|
|
Ze sbírky: "Andělská tvář" - Závěrečná báseň - Celá sbírka mapuje můj příběh s Andělskými tvářemi, jež mnohdy převrátili můj život naruby, aniž by si toho povšimli. Bylo třeba udělat za nimi tlustou čáru, bylo již potřeba uzavřít tuto kapitolu.
|
|
:-)
|
|
|
|
|
|
Sejde z očí,
sejde z mysli,
pak na nebe vkročím
a už si to nerozmyslím!
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o LUKiO :Náš milovaný benevolentní diktátor


