|
|
|
|
|
|
|
Kdyby tu byl smajlík úšklebku. Už je tu...
|
|
|
|
|
|
metaforická rezonance pohanského boha ve žluté
|
|
Psát se nedá vždy.
|
|
|
|
Malá, parodická scénka.
|
|
Kdo z nás neměl někdy zlomené srdce? ;-) A každý věří, že jeho bolest je ta největší .. tuhle jsem napsala už loni, ale pořád ve mě rezonuje ...
za komentáře budu ráda, ale psát budu nehledě na ně - mám totiž psací nemoc a psát musím :-D
|
|
|
|
začínam dubkom kvitnúť...
|
|
|
|
"Kdo se dívá ven, ten sní; kdo se dívá dovnitř, ten se probouzí"
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severka řekla o Erien, potulný bard :Bard, se kterým si na toulkách životem ráda povídám...dělíme se o slova...ale i o světlo...děkuji za důvěru...i přátelství...;)


