|
Som vďačná...
|
|
Tak jsem se po dlouhé době rozhodla zase něco zveřejnit.
Předělaná dřívější báseň 'je tady tma'.
Zajímal by mě Váš názor :)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chtěl jsem to dát mezi horory, ale ty považuji spíše za fikci. Jenže já tohle zažil a byl to pro mne horor
|
|
|
|
|
|
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Takže máte nejvyšší čas.
|
|
Nikdy není pozdě začít znovu...
|
|
Drabble na 10 slov pro mojí sestřičku.Labyrint,Potok,Ohen,Rytmus,Emoce,Jupiter,Hvezdy,Nadeje,Strach,Sedmikraska
|
|
mini, inspirována nutelkou ;-) ... hříška ... absolutní rým :-)
|
|
Hate na prázdnotu v řádcích.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Sucháč řekl o Amelie M. :Kde se vzala, tu se vzala...a těch inspirací, co mi dala... :-)

