|
|
|
.
|
|
......
|
|
Napsáno na krásnou práci řezbáře
|
|
Píši , protože mě to baví a utíkám tím od svých psychických problémů. Děkuji za kritiku :)
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=HyY8u3S3sEk
|
|
|
|
Jeden text k takový country odrhovačce. Bude to děsnej doják :D
|
|
Stále jsem plakal a dnes s ni rodinu mám a je mojí milou manželkou, a mého syna mámou.
|
|
|
|
♥
|
|
Dnes výjimečně bolestně aktuální... nerad ale musím...
|
|
........
|
|
existenciální drama...když jste na hranici starat se sama o sebe a žít dohromady v jednom bytě a milovat a pracovat a studovat a u toho si stíhat plnit svoje sny...
|
|
O tom jak někdo chce všechno a víc a víc..A písnička která vše vystihuje víc než cokoli jinyho http://www.youtube.com/watch?v=waiB8mWOJOA&feature=related
|
|
do nahé
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Severka řekla o Lizzzie :Malá zářivá slunečnice, která píše duhovou poezii...která ráda tancuje v dešti...a po kapsách schovává lízátka a bublifuk...;) ;) ;)

