|
Tak to občas chodí na vsi...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krátké zamyšlení o Wittgensteinově výroku, že o čem nelze mluvit, o tom se musí mlčet. VIDEO ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=nndSvvv9IeQ
|
|
Válečná poezie
|
|
|
|
o vyjádření lásky
|
|
někdy je blue, někdy ne...
|
|
|
|
29. 1. 2009
|
|
|
|
Šípková bez medu, prostě nikdo jí zachránit nepřišel.
|
|
Dadaistická báseň.
|
|
|

