Kategorie všechny

stalo se takhle jednoho zimního večera, v nejmenované části Prahy
přidáno 19.01.2013
hodnoceno 5
čteno 1504(16)
posláno 0
Takové malé nic, část povídky kterou si občas pro radost píšu. Asi tam bude hodně takové té naivity, která je mému věku (15) vlastní. Každopádně ale i úryvek sám o sobě dává smysl a já bych hlavně chtěla vědět co si myslíte o mém psacím stylu, za postřehy a rady budu velice vděčná, kritika vítaná :)
přidáno 02.06.2013
hodnoceno 5
čteno 1540(16)
posláno 0
Lyrická báseň
přidáno 20.06.2020
hodnoceno 5
čteno 794(8)
posláno 0
Produkt nespavosti
přidáno 24.05.2026
hodnoceno 5
čteno 80(9)
posláno 0
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 5
čteno 1332(13)
posláno 0
NENÍ pro lidi s vážnou Duší. Obsahuje sprostá slovíčka, není vhodné pro děti. Tak dlouho mi to vrtalo v hlavě, až jsem to hodil na "papír".
přidáno 23.04.2018
hodnoceno 5
čteno 1388(8)
posláno 0
Po celém dni, co si lehnu do postele a snazim se jit spat, mi vsechno bezi hlavou.
přidáno 23.02.2024
hodnoceno 5
čteno 519(12)
posláno 0
....
přidáno 22.05.2021
hodnoceno 5
čteno 955(10)
posláno 0
- láskovaná -
přidáno 02.06.2012
hodnoceno 5
čteno 1118(8)
posláno 0
přidáno 30.01.2026
hodnoceno 5
čteno 158(9)
posláno 0
přidáno 12.12.2023
hodnoceno 5
čteno 538(6)
posláno 0
přidáno 03.03.2021
hodnoceno 5
čteno 947(18)
posláno 0
tolik samoty
přidáno 15.01.2015
hodnoceno 5
čteno 1160(14)
posláno 0
Opravdu jsem nevěděl jak tuhle báseň pojmenovat, ale název něco znamená, pátrejte, neprozradim, jinak bych prozradil celou pointu.
přidáno 15.03.2012
hodnoceno 5
čteno 1546(14)
posláno 0
přidáno 20.09.2025
hodnoceno 5
čteno 298(12)
posláno 0
přidáno 01.10.2013
hodnoceno 5
čteno 1786(13)
posláno 0
přidáno 19.06.2023
hodnoceno 5
čteno 666(12)
posláno 0
přidáno 25.07.2022
hodnoceno 5
čteno 731(11)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Delivery :
teress..osobnost..vis, ze laska je ten smysl..vis, co si mas myslet a vis toho hodne..ses silna..vidim te s cigaretou, hustejma vlasama..andel..stojis sama za sebou..toho si cenim..!!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming