|
|
|
njn tak holt EMO love story...:)
|
|
|
|
..Možná zase trochu depresívní,ale...bez snahy by jsme si ráno ani neudělali kafe, ani nepoznali přátelé,ani nic nezískali,ani nevytvořili...je to náboj v kuši.. :0)
|
|
Snehové vločky sú nepredvídateľné.
|
|
Každý z nás určitě pohádku o Sněhurce zná... :)
|
|
|
|
Ktokoľvek vymyslel názvy kvetín, ten je mojim obľúbeným básnikom.
|
|
Zase jednou otázka :)
|
|
lehká vzpomínka na dětví ... dělávali jsme to asi všichni ... :-)
|
|
Věnováno tomu, komu patří mé srdce. Překonalo zemskou tíži a vyrazilo za ním...
|
|
|
|
|
|
Občas mi přijde že píšu jen o mých starostech ale na druhou stranu jsou v tom aspoň emoce…
|
|
|
|
dílo aneb co se může stát..v pátek večer spíše v sobotu ráno..některým lidem :)
|
|
|

