Kategorie všechny

No přece právě proto...
přidáno 02.01.2022
hodnoceno 5
čteno 815(5)
posláno 0
Jen tak hovadinka. Hrátky s češtinou.
přidáno 11.09.2012
hodnoceno 5
čteno 1959(18)
posláno 0
Ani tak moc to nebylo pro vás, jako pro ten vítr, co mi funěl do ucha:)
přidáno 20.12.2010
hodnoceno 5
čteno 1642(23)
posláno 0
přidáno 07.08.2011
hodnoceno 5
čteno 1181(14)
posláno 0
Na melodii písně "Buráky" o výuce objektově orientovaného programování na FIT (Fakultě informačních technologií). https://www.youtube.com/watch?v=hMc6pAxOI9w
přidáno 02.05.2015
hodnoceno 5
čteno 1405(7)
posláno 0
přidáno 09.03.2013
hodnoceno 5
čteno 1490(13)
posláno 0
Pokračování satirického odlehčení současné české situace. Pomalu to přestává být vtipné a začíná to být čím dál víc děsivé. Tentokrát mikrostát decimuje venkovany, vláda zkrátí Vánoce na jeden den a chystá se repelent zdarma.
přidáno 25.12.2020
hodnoceno 5
čteno 1037(6)
posláno 0
Pokračování satirického odlehčení současné české situace. Po krátké epizodě se dvěma náhlavníky je tu další válka, nová značka bojového repelentu děsí vlastní důchodce víc než nepřátele a začíná masivní akce „Čistý nos“. Tentokrát se toho stalo tolik, že se mi ani všechno nepodařilo obsáhnout...
přidáno 13.03.2021
hodnoceno 5
čteno 911(7)
posláno 0
přidáno 24.10.2020
hodnoceno 5
čteno 1114(24)
posláno 0
přidáno 16.03.2015
hodnoceno 5
čteno 1228(9)
posláno 0
..Hlubokomyšlený pokus.Až na dně se prý dá odrazit..do té doby nezbývá než čekat,zda ti,co se vrhají tam po hlavě,nedají nám radu,znamení..já mám skrýš a svůj odrazový můstek...
přidáno 31.01.2012
hodnoceno 5
čteno 1360(8)
posláno 0
věř s námi, že vyhraješ...
přidáno 25.02.2014
hodnoceno 5
čteno 1473(11)
posláno 0
přidáno 01.10.2020
hodnoceno 5
čteno 861(13)
posláno 0
Taková vzpomínka.. :)
přidáno 11.01.2012
hodnoceno 5
čteno 1317(9)
posláno 0
;-)
přidáno 29.10.2020
hodnoceno 5
čteno 867(15)
posláno 0
Věnováno všem múzám, který maj existovat jen v alternativních dimenzích.
přidáno 14.07.2013
hodnoceno 5
čteno 1185(12)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :
taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming