|
|
|
|
|
|
|
po dlouhé době, vnuknutí při projížďce na kole (i s melodií, ale tu už jsem nejspíš zapomněla... )
|
|
/když jsi v tísni řekni to písni/
|
|
Taková vyplivlost na dobrou noc :)
|
|
Heh, nemusí se všechno brát tak vážně, což ? ;)
|
|
|
|
píšu do tvé kůže
|
|
|
|
Líčení na téma "Pohled z okna".
*Věta v uvozovkách na konci (nevím, zda to nazvat citátem, nebo ne) není moje, autorkou je kamarádka Barbora Koubová. :)
|
|
Z cyklu přesuny už písmáku -> původní anotace: Aurora Borealis; březen 2011, ještě u toho byl odkaz na video z YouTube, ale už netuším jaké
|
|
Aurora Borealis
|
|
|
|
|
|
Když si člověk prdne, hubne. Nebo když se vykadí. Když platí, taky hubne, je lehčí a cholesterol se tolik neusazuje v tepnách. Proto pokud se Vám zdá sen s výkaly, je o penězích. A když se vám zdá o penězích, je to o...
|
|
Tuto báseň jsem složil před měsícem v noci a myslím, že za přečtení určitě stojí.
|

